Naruto Chakra PBF/RPG

Rozpocznij własną drogę Nindo

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2010-12-10 22:54:31

Daisuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-01
Posty: 111
Ranga: Chuunin
Wiek postaci: 9
Specjalizacja(ninjutsu, genjutsu, doujutsu, taijutsu, Hijutsu, Kinjutsu(tylko sannin), Fuuinjutsu(od jounina wzwyż) : Ninjutsu , taijutsu
Ryo: 250
Pieczęć: Nekomata

Re: Klasa nr1

A więc , spojrzałem na senseia, miał on minę ponurą i smutną. Wykonałem pieczęć i krzyknąłem  :

-Kawarimi no jutsu !-

Offline

 

#17 2010-12-10 22:57:39

Shitsui Uchiha

Admin

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 597
Ranga: Jounin, zastępca Hokage
Wiek postaci: 16
Specjalizacja(ninjutsu, genjutsu, doujutsu, taijutsu, Hijutsu, Kinjutsu(tylko sannin), Fuuinjutsu(od jounina wzwyż) : Wszystkie
Ryo: 5000
Pieczęć: Przeklęta , wiatru 2 poziom

Re: Klasa nr1

No dobrze , już w połowie zmieniłeś się w krzesło, jednak coś mi tu nie pasuje zobacz na siebie , ciągle wyglądasz w połowie jak krzesło, jeszcze raz i może ci zaliczę

Offline

 

#18 2010-12-11 11:14:16

Shitsui Uchiha

Admin

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 597
Ranga: Jounin, zastępca Hokage
Wiek postaci: 16
Specjalizacja(ninjutsu, genjutsu, doujutsu, taijutsu, Hijutsu, Kinjutsu(tylko sannin), Fuuinjutsu(od jounina wzwyż) : Wszystkie
Ryo: 5000
Pieczęć: Przeklęta , wiatru 2 poziom

Re: Klasa nr1

Do klasy niespodziewanie w frunął biały orzeł, miał do nogi przywiązaną  jakąś kartkę. Gdy usiadł na moim ramieniu odczepiłem od niego kartkę i ją przeczytałem. Powiedziałem do swojego ucznia:
-Przyszedł czas na to byś został geninem, nagła sytuacja-Daisuke wytrzeszczył oczy , wyskoczył z ławki i skakał z radości.
-A więc od dzisiaj jesteś geniniem, a ty nekomata masz silniejszego jinchuuriki, Daisuke posłuchaj mnie , wyruszamy na misję zaraz jutro rano, naukę wznowimy po powrocie-
-Aha i jeszcze jedno, zobacz czy będzie pasowała-Wyjąłem z szuflady biurka niebieską opaskę ze znaczkiem konohy na blaszce.

Offline

 

#19 2010-12-13 15:46:24

Daisuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-01
Posty: 111
Ranga: Chuunin
Wiek postaci: 9
Specjalizacja(ninjutsu, genjutsu, doujutsu, taijutsu, Hijutsu, Kinjutsu(tylko sannin), Fuuinjutsu(od jounina wzwyż) : Ninjutsu , taijutsu
Ryo: 250
Pieczęć: Nekomata

Re: Klasa nr1

Strasznie się cieszysz ,ale rozumiesz [w końcu]że twój mistrz zachowuje powagę.
Przestajesz się śmiać i stajesz na baczność.
Przyjmujesz opaskę ,z przejęciem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.andeeriawow.pun.pl www.6teen.pun.pl www.sanitarka.pun.pl www.rfactor2010.pun.pl www.vos.pun.pl